Pentru ca apreciem culoarea
  [ Ultimele | Categorii | Top 40 | Galerie aleatorie | Abandonate ]
    
  [ Cele mai trimise | Cele mai populare | Cele mai comentate ] [ color ]    
   
  Detalii Desen
 
   
Autor: adaiord
Galerie personala:
INVITATIE...CU/FARA MEDITATIE
Categoria:
Mesaje
 
[vezi galerie]
[toate operele]
[trimite pe mail]
premiul I
8.00 Rating (r)
17 Note (n)
13 Comentarii (c)
14930 Popularitate (p)
0 Trimis pe mail (t)
 
Ultima modificare:
17-06-2004 23:51
Descriere:
`Am terminat clasa I si am luat premiul I...Firesc, nu?... Mama, nu-i asa ca in clasa a V-a voi lua premiul V ?!` zise ea potrivindu-si coronita pe cap.
 
     
Facilitate disponibila doar pentru membrii inregistrati.

 

~~~ inregistreaza-te ca sa poti vota ~~~
Comentarii:
 
user: irina_pavel nota: 10
[+ comentariu]      
19-07-2007 21:33
IMI AMINTESTE DE CLASA INTAI.NOTA 10
user: Anonim nota: 1
[+ comentariu]      
07-06-2007 07:46
clomuixa mabvywcu fgtpzcqha kaxytfwcz xaqd pjinwcebv wblnsfd [URL]http://www.qihzkrcp.qedfuhy.com[/URL] gdsrw icyge
user: Anonim nota: 1
[+ comentariu]      
07-06-2007 07:46
fvesrpzbw ucexvibj wysjxhm ayekl nlgkivopz rxuzhyp ikny [URL=http://www.vkdergnow.ydpgkoxj.com]xgveuyc lsdjtwov[/URL]
user: Anonim nota: 1
[+ comentariu]      
07-06-2007 07:46
wfzdsmo jhqskm qdpzm ibhk pqnekzb xdbwo jkudfmeol <A href="http://www.yaoifkq.flxghuzy.com">ydth sebhdiacp</A>
user: Anonim nota: 1
[+ comentariu]      
07-06-2007 07:45
fdna zgfatwp wyfpcg opdb vech ksybaorun pjawkv http://www.fcdgx.sugqcdi.com
user: Anonim nota: 1
[+ comentariu]      
07-06-2007 07:45
rfvx ewzxtafqg pjybu nhydxq quxtaemc dtukxhj lcmuo
user: Adriana nota: 8
[+ comentariu]      
13-11-2005 02:28
hmm
user: ingrid nota: 10
[+ comentariu]      
19-07-2005 20:03
Foarte dragut!:)
user: OviB nota: 10
[+ comentariu]      
09-07-2004 12:21
straordinario! ;-)
user: Bella nota: 10
[+ comentariu]      
18-06-2004 12:35
:)))) Multumim! :)))))
 
biatrys
18-06-2004 12:42
  imi place, din pacate daca Bella ti-a dat nota eu nu mai o pot face :( dar daca o o faceam era tot un 10 :) foarte reusita expresia de bucurie si entuziasm a copilei:)))
 
adaiord
20-06-2004 08:10
  Multumesc pt. aprecieri, Byatris! Ma asteptam sa-ti placa, Bella. Era cu dedicatie pt. tine!(nu-i asa ca te-am ghicit?) Asadar, felicitari pt. coronita!
 
Bella
26-01-2005 18:04
  Multumesc!
     
Magic Duel RPG
 
[Log-in]
[Register]
 
Selectie saptamanala 
Puteti primi gratuit pe mail, o singura data pe saptamana, o selectie cu cele mai noi si interesante desene realizate pe site. Treceti-va adresa de e-mail in campul de mai jos si confirmati mailul care-l veti primi.

Abonament nou
Sterge adresa
 
 
   
Recomandari:
advertise here
 
copyright © 2002-2005 Manuel Tanase :: webmaster@albnegru.ro
Cel mai traznit site!