|
|
|
| 8.00 |
Rating (r) |
| 6 |
Note (n) |
| 4 |
Comentarii (c) |
| 5364 |
Popularitate (p) |
| 0 |
Trimis pe mail (t) |
| |
Ultima modificare:
14-07-2005 20:44 |
|
|
|
Descriere: - |
|
| |
|
|
|
~~~ inregistreaza-te ca sa poti vota ~~~ |
| Comentarii: |
| |
 |
user: OviB |
nota: 10
|
|
03-08-2005 23:21 |
|
Foarte fain in schimb desenul. Cred ca note si comentarii de genul celui antecedent ar trebui moderate... :(
|
|
|
|
 |
user: Anonim |
nota: 1
|
|
29-07-2005 10:47 |
|
cum se face ca ai 9.99 pe desenul asta ? IMPOSIBIL!@
|
| |
|
|
|
| |
Nu stiu daca aceasta nota de 1 este pt. valoarea acestiu desen sau doar vroiai sa-mi micsorezi nota .Dar asta e! |
|
|
|
|
|
|
| |
|
|
|
|