|
|
|
| 9.99 |
Rating (r) |
| 2 |
Note (n) |
| 2 |
Comentarii (c) |
| 5665 |
Popularitate (p) |
| 0 |
Trimis pe mail (t) |
| |
Ultima modificare:
08-10-2005 01:18 |
|
|
|
Descriere: Numai pot de cap...simt ca mor.. |
|
| |
|
|
|
~~~ inregistreaza-te ca sa poti vota ~~~ |
| Comentarii: |
| |
 |
user: Bella |
nota: 10
|
|
20-07-2008 20:37 |
|
hehehe... chiar acum 2 zile ma jur ca nu vazusem desenul tau si imi venise ideea asta ca m-am gandit sa fac ceva original nu m-am gandit ca a mai facut cineva asha o migaleala... si apropo cunosc senzatia aia de durere de cap am experimentato si eu :)) |
|
|
|
 |
user: rujram |
nota: 10
|
|
17-08-2007 13:22 |
|
|
|
|
|
|
| |
|
|
|
|