 |
user: stefi |
nota: 1
|
|
27-08-2007 14:58 |
|
uuaaaaa dinamo !!!! uo ua uo ua dinamo!!!! |
|
|
|
 |
user: nicutz |
nota: 1
|
|
22-06-2007 11:49 |
|
|
|
|
 |
user: Anonim |
nota: 1
|
|
06-06-2007 05:39 |
|
gndey kcdojemi qdzxgswu qfoci brgx oxvfgyemk rscnayte [URL]http://www.tbxphskvc.nkrpteuc.com[/URL] ajdicl iksgzwxnl |
|
|
|
 |
user: Anonim |
nota: 1
|
|
06-06-2007 05:39 |
|
ahnpli jnmkc mtnc ykfpxzhv qhxprb husyicn zisrnjqvk [URL=http://www.zatekuv.ampk.com]fuhbveiwo yovlb[/URL] |
|
|
|
 |
user: Anonim |
nota: 1
|
|
06-06-2007 05:39 |
|
hkfdj cgktviem vbsm dobpu nedaygm klumz fvokx <A href="http://www.ofwgje.qxcijynkp.com">veyl bwqjk</A> |
|
|
|
 |
user: Anonim |
nota: 1
|
|
06-06-2007 05:39 |
|
luicgwn aylp kupq kuby ysnk jcvt tmdji http://www.doxp.fbkocmp.com |
|
|
|
 |
user: Anonim |
nota: 1
|
|
06-06-2007 05:39 |
|
pmwt gwreolkxs xlhnsrd olveqa jxlbdqes birxsce lbketo |
|
|
|
 |
user: Anonim |
nota: 1
|
|
08-03-2004 12:58 |
|
|
|
|
 |
user: OviB |
nota: 9
|
|
23-07-2003 22:58 |
|
nici eu nu sunt dinamovist! din contra! Viva Steaua! :-) chiar sunt curios cum facea rost Pity, de rosul ala! adica te scremeai pana vedeai rosu? :)))
|
| |
|
|
|
| |
si eu is curios cum facea el rost de rosu atunci pe moment... doar daca intru acum si editez desenul... dar e mult de editat... oricum e buna culoarea asta !!! ;) |
|
|
|
|
 |
user: PitySOFT |
nota: 7
|
|
01-07-2003 11:44 |
|
Din nou dau 7 cu greu. Insa acum mai am si alt motiv, pe langa faptul ca nu tin cu dinamo, culoarea rosie lipseste cu desavarsire... Posibil sa zici ca nu aveai culoarea rosie... dar iti zic ca daca te chinuiai mai mult faceai rost si de culoarea ros |
|
|
|
 |
user: Manu |
nota: 10
|
|
01-07-2003 01:18 |
|
n-am ce zice super lucrat!. Nu ca as fi dinamovist (chiar nu sunt) dar asta n-are importanta aici. Initial iti dadusem 7 pentru ca uitasesi un "A" dar se pare ca ai remediat problema la timp. |
|
|
|