|
|
|
| 8.00 |
Rating (r) |
| 10 |
Note (n) |
| 8 |
Comentarii (c) |
| 14168 |
Popularitate (p) |
| 0 |
Trimis pe mail (t) |
| |
Ultima modificare:
13-07-2003 14:48 |
|
|
|
Descriere: Cateva minute bune de munca!!! ;o) CIAO |
|
| |
|
|
|
~~~ inregistreaza-te ca sa poti vota ~~~ |
| Comentarii: |
| |
 |
user: gruella |
nota: 7
|
|
08-12-2007 09:37 |
|
|
|
|
 |
user: OviB |
nota: 6
|
|
06-07-2004 19:24 |
|
|
|
|
 |
user: biatrys |
nota: 10
|
|
24-06-2004 16:28 |
|
|
|
|
 |
user: Anonim |
nota: 10
|
|
25-07-2003 17:29 |
|
|
|
|
 |
user: Anonim |
nota: 9
|
|
25-07-2003 13:32 |
|
e abastanta bene per un giovanoto come te |
|
|
|
 |
user: blackrose |
nota: 10
|
|
23-07-2003 01:11 |
|
wow!!!! imi place extraordinar de mult!!!! culorile sunt absolut bestiale...trecerea de la cer la lac, luna alba cerul instelat profund...nu da un semn de singuratte...superb!!! |
|
|
|
 |
user: puimic |
nota: 8
|
|
17-07-2003 18:12 |
|
mergea si o barcuta aurie pe lac... barca pe valuri pluteste usor........ p.s: luna cred ca trebuie sa fie galbena iar stelele mai merg albe.. |
|
|
|
 |
user: Manu |
nota: 10
|
|
13-07-2003 16:21 |
|
un ZECE bine meritat ... sincer imi place mai mult efectul final decat realizarea .. oricum, nu vad cum te-ai fi putut descurca mai bine in 50x50pixeli :P. ..hai ca ma ia somnu.. |
|
|
|
|
|
| |
|
|
|
|