|
|
|
| 6.00 |
Rating (r) |
| 5 |
Note (n) |
| 2 |
Comentarii (c) |
| 5767 |
Popularitate (p) |
| 0 |
Trimis pe mail (t) |
| |
Ultima modificare:
13-02-2004 01:09 |
|
|
|
Descriere: inghetata cu visine cu multe e-uri delicioase |
|
| |
|
|
|
~~~ inregistreaza-te ca sa poti vota ~~~ |
| Comentarii: |
| |
 |
user: Anonim |
nota: 6
|
|
13-02-2004 21:16 |
|
ciresele alea mai merg..trecand peste faptul ca parca ar fi puse in ceva anume..iti dai seama dupa culoare, dar in rest..... |
|
|
|
 |
user: Anonim |
nota: 10
|
|
13-02-2004 19:20 |
|
|
|
|
|
|
| |
|
|
|
|