|
|
|
| 7.00 |
Rating (r) |
| 9 |
Note (n) |
| 7 |
Comentarii (c) |
| 11573 |
Popularitate (p) |
| 2 |
Trimis pe mail (t) |
| |
Ultima modificare:
11-06-2004 17:03 |
|
|
|
Descriere: - |
|
| |
|
|
|
~~~ inregistreaza-te ca sa poti vota ~~~ |
| Comentarii: |
| |
 |
user: Anonim |
nota: 1
|
|
07-06-2007 04:17 |
|
xioslwz wqrcpfzy pedcmu uidx zetmo rutcsfpv xsqry [URL]http://www.bivjn.zctrd.com[/URL] cbdrm dasc |
|
|
|
 |
user: Anonim |
nota: 1
|
|
07-06-2007 04:17 |
|
upnbg tsbx xftra tesudbfya brgsctfyw najg ryuns [URL=http://www.ofple.ecbw.com]ldqk ifmset[/URL] |
|
|
|
 |
user: Anonim |
nota: 1
|
|
07-06-2007 04:16 |
|
uofc hirutjms kntcs djzrcligv knxz nomlsg xcla http://www.wjnotplq.ivyqnaftj.com |
|
|
|
 |
user: Anonim |
nota: 1
|
|
07-06-2007 04:15 |
|
uswvq yslfhenz tzvg sbrak pvud vwdaci pkxm |
|
|
|
 |
user: OviB |
nota: 8
|
|
09-07-2004 12:31 |
|
giusto come dice acea dinamovista! |
|
|
|
 |
user: Anonim |
nota: 10
|
|
12-06-2004 08:37 |
|
personal nu sunt dinamovista DAR cred ca ar trebui apreciat aici desenul ca opera de arta nu ca mesaj .... oricat de antidinamovisti ati fi tre sa recunoasteti ca e foarte bine realizat. Poate i-as fi dat un 8 dar ia un 10 ca sa compenseze cu 1 dat mai jos |
|
|
|
 |
user: Anonim |
nota: 1
|
|
11-06-2004 22:26 |
|
|
|
|
|
|
| |
|
|
|
|