|
|
|
| 8.00 |
Rating (r) |
| 4 |
Note (n) |
| 2 |
Comentarii (c) |
| 4466 |
Popularitate (p) |
| 0 |
Trimis pe mail (t) |
| |
Ultima modificare:
18-06-2004 15:03 |
|
|
|
Descriere: - |
|
| |
|
|
|
~~~ inregistreaza-te ca sa poti vota ~~~ |
| Comentarii: |
| |
 |
user: Anonim |
nota: 7
|
|
19-06-2004 00:56 |
|
mie-mi pare mai mult o rata tunsa :))))) ...care arata cu degetul....a si nu stiam ca dragonii au cioc!
|
| |
| laura.82 |
19-06-2004 23:41 |
|
|
|
| |
e un dragon mai special. si seamana mai degraba cu un vultur. dar dc tu crezi ca e o rata tunsa... sa stii ca oricum e una suparata! ;) |
|
|
|
|
|
|
| |
|
|
|
|